Hakkımızda

I.C.O.N. Gıda Tarım Hayvancılık Kimya Veterinerlik Sanayi ve Ticaret A.Ş., hayvan beslemede gelecek için bir anahtar olan etkin, kaliteli, güvenilir ve çözüme yönelik yem katkı maddeleri ile, Türkiye yem sanayi ve hayvancılık sektörünün ihtiyacı olan yenilikleri sağlamayı kendine amaç edinmiştir.

I.C.O.N. Agro et, süt, yumurta, balık ve benzeri hayvansal ürünlerin üretilmesi ve devamlılığının sağlanabilmesi için her biri kendi coğrafyasında uzman yem kimyasalları üreten tedarikçileri ile anlaşmalar imzalayarak mikotoksin risk kontrol, bağırsak sağlığı, salmonella inhibitörleri, küf önleyiciler, toksin ve pelet bağlayıcılar, verim arttırıcılar, suya çözümler, yem lezzet destekleyiciler( aromalar ), By-Pass yağlar, buzağı mamaları, rumen protected kaplanmış ürünler ve diğer yem katkı çözümleri ile yem sanayine hizmet vermektedir.

Sektöre olan sorumluluklarımızın bilincinden yola çıkarak, sektör paydaşlarımızın ve müşterilerimizin gereksinimlerini zamanında ve doğru tespit ederek, bu ihtiyaçları en uygun biçimde karşılayacak çözümler sunmaya yönelik bir anlayış ile insan hakları, hayvan hakları, sektörel etik değerlere ve çevreye saygı duyarak ticaret yapmak asla vazgeçmeyeceğimiz doğrularımızdır.

I.C.O.N. Agro, müşterilerine sunduğu güvenilir ve innovative ürünleri ile sektör paydaşlarını '' Güvenle Geleceğe '' taşımak için çalışır.