Yasal Uyarı

Bu web sitesi I.C.O.N. Gıda Tarım Hayvancılık Kimya Veterinerlik Temizlik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 'ne aittir. Aşağıdaki uyarı metninde ICON GIDA A.Ş. olarak anılacaktır. Bu web sitesi ya da bu web sitesi kullanılarak yayımlanan tüm içerik, bilgi ve yazılım Icon Gıda A.Ş. nin mülküdür. Bu internet sayfası sadece aşağıdaki kullanım koşullarına uyulduğu takdirde kullanılabilir.
Bu web sitesini kullanımınız bu kullanım koşullarını kabul ettiğinizin göstergesidir. Bu kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız.

Web Sitesi Kullanım Koşulları

1. İnternet Sitesi Lisansı
Bu web sitesinin kullanıcısı olarak size, toplamda on bir madde ile ifade edildiği şekilde bu web sitesi ve içeriği devredilemez, feshedilebilir, sınırlı giriş ve kullanma hakkı tanınmaktadır. Icon Gıda A.Ş. bu web sitesinin lisansını her an herhangi bir nedenden dolayı sona erdirme hakkına sahiptir.
2. Kullanım Kısıtlamaları
Bu web sitesinin içeriği sadece kişisel kullanım içindir ve ticari amaçla kullanılamaz. Bu web sitesini kendiniz ve kendi şirketinizin ihtiyaçları için kullanabilirsiniz. Size bu web sitesinde yayınlanan ürün ve bilgileri satma, başkalarına lisans verme, veya bu internet sayfasından veya içeriğinden alıntılar yaparak benzer işler yapma hakkı verilmemiştir. Aksi belirtilmedikçe, tüm içerik kişisel kullanımınız içindir. Bu web sitesini yukarıda tanınan izinlerin dışında kısmen de olsa yazdırma, indirme, kopyalama, değiştirme, çoğaltma, dağıtma, gösterme veya yayımlama hakkınız yoktur. Icon Gıda A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın bu web sitesini ya da bir kısmını, içeriğini veya bu web sitesinde ya da web sitesi aracılığıyla mevcut yazılımı başka bir yere nakletmek ya da değiştirerek nakletmek geçerli nakil kontrol kanun ve düzenlemelerine ihlal sayılmaktadır. Bu web sitesinin veya içeriğinin yetki almadan kullanımı yasaktır ve size karşı yasal sonuçları doğurabilir.
3. Fikrî Mülkiyet Hakları.
Size sunulan Web sitesinin Fikri mülkiyet hakları, başka şekilde belirtilmediği takdirde, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin telif hakkı, ticarî sır ve marka kanunu olmakla birlikte diğer ulusal ve uluslararası kanun ve düzenlemeler gereğince korunmuştur. Icon Gıda A.Ş. size dolaylı ya da dolaysız olarak satışa sunduğu ürünlerin, telif hakkı, içerik veya ticarî sır haklarını vermemektedir. Bununla paralel olarak, bu web sitesinin veya içeriğinin yetki alınmadan kullanımı telif hakkı kanunlarına, marka kanunlarına, ticarî sır kanunlarına veya şahsiyet veya umumiyet ile ilgili kanunlara ters düşebilir.
4. Hatalar ve Düzeltmeler.
Icon Gıda A.Ş. bu web sitesindeki içeriği takip etmek ve güncellemek için elinden gelen önlemleri alır ama bu web sitesinin her zaman hatasızlığını, virüs ve diğer zararlı bileşenlerden arınmış olduğunu veya hataların düzeltileceğini kastetmez ve bunu temin etmez. Icon Gıda A.Ş. aynı zamanda bu web sitesinde olan ve web sitesi aracılığıyla elde edilen içerik ve bilgilerin doğruluğunu, kesinliğini, zamana uygunluğunu temin etmez ve kastetmez. Icon Gıda A.Ş. istediği zaman içerikte ve web sitesinde değişiklikler yapabilir.
5. Üçüncü Şahıs İçeriği.
Bu web sitesi Icon Gıda A.Ş. ile bağlantısı olmayan diğer web sitelere link veya gönderme yapabilir. Bununla birlikte Icon Gıda A.Ş. bu sitelerin içeriğinden sorumlu değildir ve bu sitelere giriş yapan kullanıcıların zararından sorumlu tutulamaz. Diğer sitelere olan linkler web sitemizin kullanıcılarına hizmet olarak sağlanmaktadır.
6. Sorumluluk reddi.
Bu web sitesi ve içeriği ''yazıldığı şekilde'' algılanmalıdır. Icon Gıda A.Ş. web sitesi içinde yayınlanan ürünlerinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir kaybın, iddianın ve dolaylı zararın tüm sorumluluğu reddettiğini açıkça ifade eder. Bu web sitesinde ve içeriğinde olan veya site veya içeriğinden çıkarılan teknik veya imlâ hataları da dahil olmak üzere her tür hata; Bu web sitedeki linklerle doğrudan ya da dolaylı giriş yapılan üçüncü şahıslara ait web siteleri ve içeriği; Web sitesinin hiç ya da bir bölümünün olmaması; Sizin bu web sitesini kullanmanız; Ya da bu web sitesiyle bağlantılı herhangi bir donatının veya yazılımın kullanımından Icon Gıda A.Ş. sorumlu tutulmayı reddeder.
7. Mesuliyetin Sınırlandırılması
Icon Gıda A.Ş. web sitesini veya içeriğini kullanımınızdan kaynaklanan herhangi bir kaybın, dolaylı zararın ve kaybın hiçbir sorumluluğunu kabul etmeyecektir. Icon Gıda A.Ş. özel, doğrudan, dolaylı, tesadüfi veya kendi kapasitesi dışında gerçekleşen, bu web sitesini veya içeriğini kullanamama ile bağlantılı hiçbir zararın mesuliyetini almamaktadır.
8. Yasal Olmayan Aktivite
Bu siteyi yasal olmayan amaç ve aktivite için kullanmanız yasaktır. Icon Gıda A.Ş. şikayetler ve kullanım şartlarının ihlal edilmesi durumunda yargıya başvurmayı, soruşturma istemeyi ve hak edildiğini düşündüğü eylemi gerçekleştirme hakkına sahiptir.
9. Mevcut Yasa ve Yetki Alanı.
Bu Kullanım Şartları Türkiye Cumhuriyeti Devleti içinde yapılmıştır ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti kanun, yasa ve ihtiyaçlarına uygun şekilde yorumlanmalı ve o şekilde yerine getirilmelidir. Sözleşmeye uyulmadığı takdirde konuya Türkiye Cumhuriyeti Devleti Ankara ilinde bulunan yetkili Mahkemeler bakar.
10. Gizlilik.
Bu web sitesini kullandığınız takdirde Icon Gıda A.Ş. 'nin Web site Gizlilik İlkelerine tabi olmayı kabul etmiş sayılırsınız.

11. Kullanım Şartlarında Değişiklikler.
Icon Gıda A.Ş. bu Kullanım Koşullarını her an değiştirme hakkını korur. Kullanım Koşullarının güncellenmiş sürümleri bu web sitesinde yayımlanır ve yayımlandığı andan itibaren geçerlidir. Bu web sitesinin Kullanım Koşullarını düzenli olarak gözden geçirmek sizin sorumluluğunuza aittir. Bu tür değişikliklerden sonra web sitenin kullanımına devam ediyorsanız bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bu web sitesinden alınan içerik ister elektronik ister mekanik isterse faks, fotokopi, kayıt veya veri toplama ya da çıkarma sistemi olsun, telif hakkı sahibinin açık şekilde vermiş olduğu yazılı izni olmadan hiçbir ortamda yeniden üretilemez veya yayımlanamaz.
 

Bu Web Sitesi Reşit Galip Caddesi, Rabat Sokak No:27 / 6 Çankaya / ANKARA adresinde yerleşik I.C.O.N. Gıda Tarım Hayvancılık Kimya Veterinerlik Temizlik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından size sunulmaktadır.
I.C.O.N. Gıda Tarım Hay. Kimya Vet. Tem. San. Tic. A.Ş. nin bu web sitesi üzerindeki tüm hakları gizlidir.
Şirket 258626 numarasıyla Ankara Ticaret Odası ve 465 034 1713 Vergi Numarası ile Ankara Cumhuriyet Vergi Dairesi'ne kayıtlıdır.
I.C.O.N. Gıda Tarım Hay. Kimya Vet. Tem. San. Tic. A.Ş. Kasım 2014. Tüm hakları korunmuştur.